top of page
500x500.jpg

UBUNTU tiimikad

Kadi.jpg

KADI

LAAGRIKORRALDAJA
 

Laagri looja ning korraldajana loodan, et oleme suutnud panna kokku suvelaagri, mis loob koolinoortes positiivseid tundeid ning unustamatuid suvemälestusi. Usaldan laagri läbiviimisel 100% meie kogenud, lastest hoolivaid ja huumorimeelega juhendajaid. Suur aitäh Kostifer pererahvale ning toitlustajale, tänu kellele on lastel alati kõhud täis, toad soojad ning voodipesud puhtad. Ei jäägi muud üle, kui nautida!

Karolin.jpg

KAROLIN

LAAGRIKORRALDAJA / JUHENDAJA

 

Päriselt, kui ma oleksin veel laps, siis sooviksin tulla just sellisesse laagrisse nagu Ubuntu. Siin laagris teeme asju hinge ja suure südamega. Mulle on olulised mõtestatud ja mängulised tegevused, mille käigus moodustavad juhendajad noortega ühtse hoidva terviku. Juhendaja töö on üks mu suurimaid armastusi ning noortega koos loomine on alati imeline kogemus! Tõesti, olen super põnevil, et sinuga kohtuda ning ühiseid mälestusi luua! 

IMG_7649.JPG

ISABEL

LAAGRI JUHENDAJA ABILINE
 

"Ma loodan, et teil oleks laagris tore. Mina tulen laagrisse, sest seal ollakse positiivsed ja tehakse asju hea tundega. Soovin, et meil oleks koos hästi naljakas ja lõbus."

20190829-DSC_9388.jpg

ANNIKA / INDREK

KOSTIFERI PERENAINE JA PEREMEES

Meile meeldib kui õu rõkkab laste ja noorte naerust, kui toas on tunda head toidulõhna, kui kliendid ärkavad hommikul oma tubades väljapuhanult ja hea tujuga. 


Ka meie siin Kostiferis ootame väga oma esimest laagrisuve! Ubuntukad, olete südamest oodatud ja teretulnud.

 

Loodame, et teile meeldib siin!

bottom of page